Skillathon Members Scoring In The Top 10% Of Their Age Group (alphabetical order)

Poultry Sr. Skillathon 15-18  
Hayleigh Anthony America's Country Farmers
Riley Burchett Cardington FFA
Grace Meier The Next Generation
Poultry Intermediate Skillathon 12-14  
David Barr Rolling Hills
Tyler Duckworth Johnsville Jolly Farmers & Farmerettes
Hunter Dye Highland Achievers
Cade Miracle Friendly Farmers
Ricky Morgan Grain Train Farmers
Bryn OrrEl Trail Blazers
Aria Wright Iberia Jr. Farmers
Poultry Jr. Skillathon 8-11  
Shawn Anthony American's Country Farmers
Gabby Brinkman Friendly Farmers
Laken Dye Highland Achievers
Rebecca Johnson America's Country Farmers
Heidi Johnson America's Country Farmers
Nathaniel Meier The Next Generation
Alex Threadgill Iberia Jr. Farmers
Beef Sr. Skillathon 15-18  
Jed Adams Northmor FFA
Karli Gaddis Tri-Rivers FFA
Elizabeth Leonhard Johnsville Jolly Farmers & Farmerettes
Elijah Leonhard Johnsville Jolly Farmers & Farmerettes
Beef Intermediate Skillathon 12-14  
Colton Beck Friendly Farmers
Bryce Cooper Harvesting Memories
Natalie Jagger Friendly Farmers
Abigail Leonhard Johnsville Jolly Farmers & Farmettes
Mason McFarland Family 4-Her's
Cody Meimer Grass Roots & Boots
Hunter Meimer Grass Roots & Boots
Lane Rizor Grass Roots & Boots
Cooper Young Grass Roots & Boots
Beef Jr. Skillathon 8-11  
Porter Beck Friendly Farmers
Jenna Bunn Push It To The Limit
Riley Cooper Harvesting Memories
Shelby Cooper Harvesting Memories
Janey Creswell Friendly Farmers
Dane Creswell Friendly Farmers
Caiden Daugherty Harmony Clovers
Natalee Eichorn Rolling Hills
Paisley Fulk Harvesting Memories
Brooke Jagger Friendly Farmers
Grant LaRoche Harvesting Memories
Levi Leonhard Johnsville Jolly Farmers & Farmerettes
Brenna Leonhard Johnsville Jolly Farmers & Farmerettes
Natalie Peterson Friendly Farmers
Boe Sayers Clover Posse
Dairy Sr. Skillathon 15-18  
Elizabeth Leonhard Johnsville Jolly Farmers & Farmerettes
Dairy Intermediate Skillathon 12-14  
Ella Creswell Friendly Farmers
Abigail Leonhard Johnsville Jolly Farmers & Farmerettes
Dairy Jr. Skillathon 8-11  
Janey Creswell Friendly Farmers
Dane Creswell Friendly Farmers
Levi Leonhard Johnsville Jolly Farmers & Farmerettes
Rabbit Sr. Skillathon 15-18  
Hayleigh Anthony America's Country Farmers
Dana Bertke Cardington FFA
Hailee Edgell Cardington FFA
Mikayla Linkous Cardington FFA
Emma Marshall Northmor FFA
Emarah Miller Free 4-All
Shaylynn Morris-Montgomery Cardington FFA
Christian Phillips Cardington FFA
Marcella Rollins Grain Train Farmers/Cardington FFA
Tess Ruehrmund Cardington FFA
Caitlyn Sherman Cardington FFA
Cheyenne Skaggs Cardington FFA
Makenzie Strahm Blazin' Bridles
Ella Struck Cardington FFA
Aleisa Tobin Morrow County Clever Clovers
Sydnie Wilson Cardington FFA
Morgan Wiseman Northmor FFA
Rabbit Intermediate Skillathon 12-14  
Jacob Anthony America's Country Farmers
Benjamin Bertke Trailblazers
Kylee Bilancini Northmor FFA
Abigail Carey Friendly Farmers
Katelynn Carey Friendly Farmers
Madison Caulkins Grass Roots & Boots
Tyler Duckworth Johnsville Jolly Farmers & Farmerettes
Kendal Fulk Harvesting Memories
Haylee Kuri America's Country Farmers
Ricky Morgan Grain Train Farmers
Olivia Serio Highland Achievers
Cameron Sherman Family 4-Her's
Emma Smith Harvesting Memories
Paul Tobin Morrow County Clever Clovers
Aria Wright Iberia Jr. Farmers
Reagan Zeger Friendly Farmers
Rabbit Jr. Skillathon 8-11  
Shawn Anthony America's Country Farmers
Laynae Carter Iberia Jr. Farmer's
Delaney Carver Harvesting Memories
Weston Cast Dream Chasers
Makenna Dudgeon Cardington FFA
Candace Grimm Grass Roots & Boots
Natalee Kuri America's Country Farmers
Harpe Seal Iberia Jr. Farmers
Carter Sherman Family 4-Her's
Josie Smith Harvesting Memories
Blake Vannoy Dream Chasers
Bristol Whetnell Blazin' Bridles
Jackson Wright Farmers & Charmers
Goat Sr. Skillathon 15-18  
Collin Bowman Next Generation
Kaylene Brinkman Friendly Farmers
Tyler Brown Country Crossroads
Ashley Huffine Country Guys & Gals
Karley Wallace Grass Roots & Boots
Maddison Yaussy Northmor FFA
Riley Yunker Northmor FFA
Goat Intermediate Skillathon 12-14  
Cole Perkins Harvesting Memories
Alaina Vanhorn Happy Hemstitchers & Haymakers
Emma Smith Northmor FFA
Cooper Brown Country Crossroads
Allison Sheriff Country Crossroads
Kaden Gall Country Guys & Gals
Owen Yunker Friendly Farmers
Megan Beck Country Guys & Gals
Cameron Sherman Family 4-Her's
Bryce Cooper Harvesting Memories
David Zieber Country Guys & Gals
Chloe Nida Family 4-Her's
Olivia Serio Highland Achievers
Goat Jr. Skillathon  
Trenton Betscher America's Country Farmers
Jillian Bowersmith Grass Roots & Boots
Kaiden Bowman Next Generation
Shelby Cooper Harvesting Memories
Riley Cooper Harvesting Memories
Laken Dye Highland Achievers
Ashtyn Gall Country Guys & Gals
Celia Hall Shaw Creek Farmers
Olivia Hill Johnsville Jolly Farmers & Farmerettes
Brodie Phillips Johnsville Jolly Farmers & Farmerettes
Carter Sherman Family 4-Her's
Carter Thomas Friendly Farmers
Alina Vanhorn Happy Hemstitchers & Haymakers
Haylee Walker Iberia Jr. Farmers
Kasen Wallace Grass Roots & Boots
Sebastian White Iberia Jr. Farmers
Bella White Iberia Fr. Farmers
Brady Yaussy Friendly Farmers
Carson Young Grass Roots & Boots
Cole Young Grass Roots & Boots
Swine Sr. Skillathon 15-18  
Brooke Clapham Cardington FFA
Kayleigh George Friendly Farmers
Cassady Healea Northmor FFA
Mason Kidwell Next Generation
Braelyn Pfleiderer Iberia Jr. Farmers
Maddie Snyder Livestock Unlimited
Michalea Zeger Northmor FFA
Swine Intermediate Skillathon 12-14  
Reza Benson Livestock Unlimited
Leigh Ann Bower Showing & Growing
Katelynn Carey Friendly Farmers
Emma Davis Family 4-Her's
Griffin Gray Dixie Stampede
Leandra Gray Dixie Stampede
Cooper Kidwell Next Generation
Macy Miller Friendly Farmers
Toby Rogers Trailblazers
Kendall Rogers Trailblazers
Kort Sears Trailblazers
Conner Stockdale Friendly Farmers
Emily Zeger Northmor FFA
Reagan Zeger Friendly Farmers
Swine Jr. Skillathon 8-11  
Ella Albert Friendly Farmers
Brody Beck Iberia Jr. Farmers
Landen Bower Showing & Growing
Brooke Bower Showing & Growing
Case Bowersmith Harvesting Memories
Gage Bowersmith Harvesting Memories
Luke Clark Grass Roots & Boots
Kasey Clark Grass Roots & Boots
Rebecca Johnson America's Country Farmers
Heidi Johnson America's Country Farmers
Nolan Miller Friendly Farmers
Matthew Ruhl Farmers & Charmers
Nicole Staley Farmers & Charmers
Haylee Walker Iberia Jr. Farmers
Sheep Sr. Skillathon 15-18  
Kaylene Brinkman Friendly Farmers
Leslie  Brubaker Northmor FFA
McKennah Bump Happy Hemstitchers & Haymakers
Jacob Hamilton Rolling Hills
Elizabeth Hardwick Cardington FFA
Zoe Parrott Northmor FFA
Sheep Intermediate Skillathon 12-14  
Kasey Fiant Happy Hemstitchers & Haymakers
Cadie Hamilton Rolling Hills
Riley Johnson Northmor FFA
Lauren Johnson Northmor FFA
Emily Mattix Happy Hemstitchers & Haymakers
Briley Pfleiderer Iberia Jr. Farmers
Sydney White Farmyard Fiasco
Sheep Jr. Skillathon 8-11  
Ryann Brinkman Friendly Farmers
Caiden Daugherty Harmony Clovers
James Fiant Happy Hemstitchers & Haymakers
Kage Hamilton Rolling HIlls
Victoria Kovacs Shaw Creek Farmers
Dawson Kovacs Shaw Creek Farmers
Brogan Pfleiderer Iberia Jr. Farmers
Kallie Wright Farmers & Charmers
Dog Intermediate Skillathon 12-14  
Grace Zader Fast & Furriest
Dog Jr. Skillathon 8-11  
Noah Holzer Fast & Furriest
Horse Sr. Skillathon 15-18  
Morgan Bauer Blazin' Bridles
Dana Bertke Trailblazers
Kayla Carlyle Trailblazers
Brooke Claphma Blazin' Bridles
Taylor Nelson Triple-R-Bar
Sydney Spires Cardington FFA
Horse Intermediate Skillathon 12-4  
Megan Beck Country Guys & Gals
Annabelle Booher Triple-R-Bar
Miranda Kintz Triple-R-Bar
Emmy Myers Blazin' Bridles
Molly Ralston Triple-R-Bar
Horse Jr. Skillathon 8-11  
Jill Bertke Trailblazers
Natori Clevenger Blazin' Bridles
Annabelle Cooper Triple-R-Bar
Breyer Cooper Triple-R-Bar
Aly Pollard Triple-R-Bar
Taylor Reeve Trailblazers